ИНФОРМИРАЈ СЕ: 034/611 111
075/444 460

online1

СООПШТЕНИЕ ДО КОРИСНИЦИТЕ

Од сега вашите сметки за НАЈДОБРАТА МРЕЖА можете да ги плаќате и ONLINE, т.е. преку вашиот компјутер или мобилен телефон на линкот ONLINE ПЛАЌАЊЕ.

live sport

Гледај Arena Sport

arena default

Гледај Arena Sport

arena default

Гледај Arena Sport

arena default

test now bg

Програмски пакети

Филмски канали
Семејни, забавни канали
Информативни канали
Колажни канали
Канали за возрасни
Доколку сакате да се приклучите на Кабелската мрежа на 5 нет треба да дојдете до просториите на 5 нет.

Гледај на Пинк ТВ и останатите 20 Пинк канали

AMG Show

Ami G Show

Државни службеник

drzavni

Нек Иде Живот

nek ide zivot

Почитувани корисници, Ве известуваме дека покрај каналите Sport Klub и Eurosport, отсега во понуда го вклучуваме и дополнителниот пакет Арена Спорт со 5 канали во HD резолуција, промотивно до 01.04.2021. Сите постоечки и нови претплатници бесплатно може го следат дополнителниот пакет во промотивниот период и да уживаат во натпреварите од УЕФА Лига на шампиони, УЕФА Лига Европа, националните првенства на Италија, Франција, Португалија, кошаркарските натпревари од НБА лигата како и други спортски содржини.
BOX TV Team

online1